Внеси Слика на опција  
валута :
Location : Location-->
Купат производи од целиот свет. Продава производи во целиот свет. Create Free Store
Брод од
China Mainland
Shipment Ship to all the world.
EMS/S.F Express/UPS/Fedex/DHL..
Продавница менаџер

黄虹 (中文)   


За Магазин
Име на производ

Hhong daily headband white color Pearl rhinestone hair accessories

Цена 9.35 Американскиот долар
Кол
Опција, Please choose

Додади во кошничка
За Магазин
China Mainland
MI original hand-made
Hello, I come from China, this is my own hand-made jewelry
Други популарни статии на оваа продавница
7.01  Американскиот долар
Hhong bride costume headdress 6# pin
7.01  Американскиот долар
Hhong bride costume headdress 6# pin
7.01  Американскиот долар
Hhong bride costume headdress 5# pin
[en] 5# pin. Sellers are handmade.
8.57  Американскиот долар
Hhong bride costume headdress 4# hairpin
[en] 4# hairpin. Sellers handmade
8.57  Американскиот долар
Hhong bride costume headdress 3# hairpin
[en] 3# hairpin. Sellers handmade
7.01  Американскиот долар
Hhong bride costume headdress-pin 2#
[en] 2# pin. Sellers are handmade.
10.91  Американскиот долар
Hhong bride costume headdress-rockhopper
[en] The Phoenix Crown. Sellers are handmade. Golden Crown red beads, great quality
11.69  Американскиот долар
Hhong bridal Crown
17.92  Американскиот долар
Hhong bridal tiaras
7.79  Американскиот долар
Hhong beautifully blue Magnolia Ribbon silver twisted chain tiara headband
[en] Sellers are handmade. Ribbon loose form, silver twisted chain sticks to the Ribbon, loose, but not, and please rest assured purchase.
3.9  Американскиот долар
Hhong elegant Grey Ribbon Pearl headband
[en] Sellers are handmade. Gray Ribbon headband, paste size pearls on Ribbon. Width of approximately 6mm. Headband circumference is average size adults.
17.14  Американскиот долар
Baroque style headband microphone original jewelry
[en] ellers are handmade. Chinese new unilateral emphasis on design. No decorations in the middle. You want with a simple braided hair or curly hair more.
9.35  Американскиот долар
Hhong daily headband white color Pearl rhinestone hair accessories
9.35  Американскиот долар
Daily Hhong Pearl headband hair accessories
[en] Sellers are handmade. This ornament a one-way design, the other side is dotted
15.27  Американскиот долар
Hhong silver Crystal dating dinner party used the headband hair accessories
[en] Sellers are handmade. This design focus in the middle ears on both sides is no ornament
7.01  Американскиот долар
Hhong long Ribbon Pearl plum red wine exquisite rhinestone tiara headband
[en] Sellers are handmade. Long Ribbon wrapped hair.
Опис на производот:
 
Zh  
Zh  
Zh  
Мислења од корисници
англиски
кинески поедноставен
традиционален Кинески
јапонски
шпански
корејски
француски
тајландски
виетнамски
малезиски
португалски
германски
италијански
арапски
рускиот
хебрејски
полски
шведски
норвешки
Данскиот
африканс
албански
ерменски
азербејџански
баскиски
Белоруски
бенгалски
босански
бугарски
каталонски
себуано
Chichewa
хрватскиот
Чешка
холандскиот
есперанто
естонски
филипински
фински
галициски
Грузискиот
грчки
гуџарати
Хаити креолски
хауса
хебрејски
хинди
хмонг
унгарскиот
Исланд
игбо
индонезиски
ирски
јавански
каннада
Казахстан
кмерски
клингонски
Лао
латински
латвиски
литвански
македонски
малгашки
малајалам
малтешки
маорски
марати
монголски
Мјанмар (Бурма)
непалски
персиски
пунџаби
романскиот
српскиот
Сесото
синхалски
словачки
словенечкиот
Сомалиските
Судански
свахили
таџикистански
Тамилските
телугу
турските
украински
урду
узбекистански
велшки
јидски
јоруба
зулу
1